אודות On-Time – חברת הובלות בירושלים

בין אם נדרשות לך הובלות לסחורות וציוד באופן קבוע ולכל פינה בארץ, הובלות דירה ומשרדים או כל משימת שינוע אחרת, בחירה בחברות הובלות אמינה עם צוות מובילים מקצועי היא המפתח. את On-Time הקמנו מתוך חזון להציע לך מעטפת שירותי הובלות רחבה ומקיפה וב-15 השנים האחרונות אנו חותרים מדי יום ביומו כדי לממש את החזון הזה עם שירותי הובלה מתקדמים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

בחלוף השנים, הותרנו אחרינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים בכל המגזרים בתעשייה וליווינו אותם בהובלות דירה, משרדים, הובלת משטחים וסחורות ומשימות ייחודיות ומורכבות הדורשות פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית.

מגוון שירותי הובלה בהתאמה אישית גבוהה

כדי להבטיח שיעמדו לרשותך שירותי הובלה המדויקים ביותר לצרכים שלך ולתת לך את השקט הנפשי הנדרש כדי לעבור את ההובלות שלך על הצד הטוב ביותר, אנו מלווים אותך לאורך כל ההובלה. להובלות בירושלים והסביבה, אנו הכתובת המיידית שלך.

ייעוץ חינם

אחד מהמומחים שלנו יגיע אל המתחם שלך על מנת להעריך את העבודה הנדרשת, לסייע לך לאפיין את הצרכים שלך ולבחור בשירותים הנדרשים עבורך תוך התאמה מדויקת להעדפות ולתקציב שלך.

שירותי אריזה ופריקה למעבר דירה

במקום להעביר ימים רבים במאמצי מיון ואריזה מתישים ומתסכלים, אנו מזמינים אותך להתפנות לדברים החשובים באמת ולתת לצוות מובילים אמין ומקצועי לבצע עבורך את כל הנדרש ולהיכנס למתחם החדש שלך כשהוא מסודר ומוכן לשימוש. אנו עושים שימוש בחומרי האריזה האיכותיים ביותר שישמרו על הציוד שלך באופן אופטימלי.

פירוק והרכבת ריהוט וציוד

בין אם עליך להוביל ארונות, מערכות מדפים או ציוד ייעודי, צוות מקצועי יסייע לך לפרק ולהרכיב את הציוד במתחם החדש באופן בטוח ומקצועי.

הובלות סחורה וציוד בפריסה ארצית רחבה

צוות המובילים שלנו עומד לרשותך לכל משימת שילוח בכל נקודה בארץ.

אספקת חומרי אריזה למעבר דירה

בחנות הדיגיטלית שלנו ניתן לרכוש ארגזים איכותיים וציוד עטיפה והגנה לציוד שביר במחירים סיטונאיים.

הובלת מנוף

יש לך ציוד כבד או גדול באופן חריג? כדי להוביל אותו בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, אנו מספקים שירותי הובלת מנוף עם ציוד הרמה מתקדם.

חברת הובלות שניתן לסמוך עליה

אנו עושים כל שיכולתנו כדי להעמיד לרשותך את השירות האמין והמקצועי ביותר. עם צי משאיות חדישות הנע מ-5 ועד 15 טון, ציוד מתקדם להובלת מנוף, אמצעי מעקב חכמים המאפשרים לנו לדעת היכן עומדת ההובלה בזמן אמת ומגוון רחב של חומרי אריזה למעבר דירה, יש לך חברות הובלות שדואגת שיעמדו לרשותך האמצעים המתקדמים ביותר.

כל שירותי ההובלה שלנו – מהובלות פריטים בודדים ועד העתקת מתחמי עסקים שלמים, מגיעים עם כיסוי ביטוחי מלא שיעניק לך שקט נפשי וביטחון.

נשמח להעמיד לרשותך את כל הניסיון, הידע המקצועי והמיומנות שלנו כדי לאפשר לך לעבור בבטחה. לפרטים נוספים אודות מגוון השירותים – מהובלות בירושלים ועד אספקת משלוחים לכל הארץ – ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר עוד היום.

 

התקשרו לייעוץ והצעת מחיר

Main Menu

Open chat